O Agencji QSInteractive

QSInteractive specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań e-biznesowych zwiększających efektywność działań. Doświadczenie naszego zespołu w projektowaniu i wdrażaniu różnorodnych rozwiązań interaktywnych zapewnia produkty o najwyższej jakości.

Webdesign - serwisy i aplikacje webowe

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych serwisów internetowych. Podczas jednego procesu produkcyjnego łączymy pracę wielu specjalistów (designerów, developerów, informatyków, testerów oraz specjalistów od użyteczności i ergonomii).


Aplikacje

Zespół QSInteractive posiada kompetencje w zakresie tworzenia aplikacji webowych, mobilnych oraz desktopowych. Nasi eksperci wiedzą, że technologia nie powinna być ograniczeniem w realizowanych projektach. Dlatego wykorzystujemy zestaw technologii stworzonych...

Skuteczne pozycjonowanie

QSInteractive zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem serwisów internetowych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, przyjmujemy też różne modele rozliczeń w zależności od oczekiwań naszych Klientów (success fee bądź stały miesięczny abonament).


Kreacja

Tworzenie projektów graficznych to jedno z ważniejszych realizowanych przez nas zadań. Nasz dział kreacji to doświadczeni ludzie mający w swoim portfolio projekty zrealizowane dla czołowych marek. Zakres proponowanych usług jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Multimedia

Nasz dział kreacji zapewnia wsparcie przy tworzeniu niestandardowych animacji na potrzeby działań reklamowych w internecie. Tworzymy materiały video, animacje 2d/3d oraz prezentacje zarówno na potrzeby Internetu, jak i do wykorzystania ich w innych kanałach.